Motywacja
O tym jak się motywować... Drukuj Email
AddThis Social Bookmark Button

Pod poniższym linkiem znajduje się ciekawy film odnośnie tego w jaki sposób motywacja wpływa na realizację naszych celów. Warto obejrzeć.

http://www.wimp.com/surprisingmotivation/

Więcej o osiąganiu celów w książce: Ja i Cele.


Jeśli chcesz wiedzieć więcej to polecam książkę 'Działaj skutecznie' oraz zapisanie się na darmowe szkolenie z zarządzania czasem, celami i zadaniami. Możesz również zapisać się na to szkolenie korzystając z poniższego formularza:

Szanuję Twoją prywatność. W każdej chwili możesz

wypisać się z tej listy klikając w link na końcu każdego maila.

 
Możesz wszystko... Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
AddThis Social Bookmark Button
Interesujący film obrazujący co może zdziałać odpowiednia motywacja. Wewnętrzna motywacja.
Więcej… [Możesz wszystko...]
 
Planowanie dnia Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
AddThis Social Bookmark Button

Czy czasami masz wrażenie, że dzień przemyka Ci przez palce i pod koniec dnia orientujesz się, że tak na prawdę nic nie zrobiłeś?

Więcej… [Planowanie dnia]
 
Nie bój się sukcesu Drukuj Email
AddThis Social Bookmark Button
Czy wiesz, że większość z nas nie osiąga sukcesu na własne życzenie? Czy kiedykolwiek przyłapałeś/przyłapałaś się na tym, że mówisz "nie, to mi się na pewno nie uda", "nie mam w tym doświadczenia" lub coś podobnego? Zapewne zaskoczę cię, mówiąc, iż zdarzyło Ci się to, a może nawet zdarza cały czas częściej niż tylko sporadycznie. Niestety często już nawet nie zwracamy uwagi na takie słowa, gdyż stały się one tak powszechne w naszym życiu, że uważamy to za coś normalnego.
Więcej… [Nie bój się sukcesu]
 
Dzienna dawka motywacji Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
AddThis Social Bookmark Button

Zapewne widziałeś te filmiki na innych stronach lub też bezpośrednio na youtube.com. Umieściłem je tu, aby napisać jaką rolę one dla mnie spełniają. Pełnią one (ale nie tylko te 2) dla mnie coś w rodzaju zewnętrznego motywatora.

Więcej… [Dzienna dawka motywacji]
 
Motywacja bez granic Drukuj Email
AddThis Social Bookmark Button

Zapewne niejednokrotnie spotkałeś się z artykułami w prasie odnośnie emigracji zarobkowej Polaków. Być może zainteresował cię fakt jak to nasi rodacy za granicą się przedstawiani jako pracowity i niezwykle zaradny naród.

Więcej… [Motywacja bez granic]
 
Motywacja - Jak nie tracić z oczu naszego celu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
AddThis Social Bookmark Button

Tak jak organizm z czasem zużywa energię którą ma z pożywienia i wymaga ponownego dostarczenia składników odżywczych, tak samo nasza motywacja z czasem słabnie i musimy ją uzupełnić. Tak jak bez pożywienia nasz organizm długo nie przetrwa, tak samo bez odpowiedniej stymulacji naszej motywacji, trudno będzie mam spełnić cel czy zadanie.

Więcej… [Motywacja - Jak nie tracić z oczu naszego celu]
 
Motywacja - Ważny jest cel Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
AddThis Social Bookmark Button
Ważne jest co chcemy osiągnąć.
 
Wiele jest czynników wpływających na to czy uda nam się zrealizować nasze postanowienie czy nie. Jednym z nich jest to, w jaki sposób postawimy sobie cel. Jest to tak samo ważne jak silna wolna i motywacja. Dlatego na sam początek zapoznamy się z techniką S.M.A.R.T (polskie odpowiedniki są moimi tłumaczeniami, które wolę stosować zamiast angielskojęzycznych)
Więcej… [Motywacja - Ważny jest cel]