Darmowe szkolenie z zarządzania czasem, celami i zadaniami Drukuj Email
AddThis Social Bookmark Button
Darmowe szkolenie z zarządzania czasem, celami i zadaniami

Dlaczego niektórzy ludzie mają czas na realizację swoich planów i odnoszenie sukcesów?


Dowiedz się z darmowego kursu zarządzania czasem, celami i zadaniami. Już dziś zapisz się na moje darmowe szkolenie. Po zapisaniu się będziesz otrzymywać po jednym mailu dziennie z poradami, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

Szanuję Twoją prywatność. W każdej chwili możesz

wypisać się z tej listy klikając w link na końcu każdego maila.

 

Dołącz do grona 1283¹ osób, które poznają podstawy zarządzania czasem dzięki temu szkoleniu. Wszystkie te osoby mają tyle samo czasu. Każdego dnia muszą wybierać co z tym czasem robić. Teraz już wiedzą jak wybrać to co ważne oraz jak osiągnąć sukces w dowolnej dziedzinie życia.

 

Poniżej niektóre z tematów poruszanych w tym kursie:

 

 

 

Jak mieć więcej czasu i osiągnąć zamierzone cele?

 

Jeżeli jeszcze się nie zapisałeś i nadal czytasz ten tekst to znaczy, że potrzebujesz więcej dowodów, że warto zapisać się na ten kurs. Poniżej opinie kilku jego uczestników. Jak mawiają w Gabonie: "Jeśli pytasz o coś chmury to nie oczekuj, że odpowie". Jednak kilka kropelek z tej 'chmury' odpowiedziało :).

 

Asia:

Szkolenie bardzo przystępnie przybliża tematykę zarządzania celami. Prosiłabym jednak o więcej na temat samego zarządzania czasem. Bardzo dobrym uzupełnieniem jest materiał video.

 

Jacek:

Od dłuższego czasu samoczynnie zapisuje sobie cele które mam realizować, ale nigdy nie wiedziałem że są na to jakieś konkretne metody i książki. No i przez to bardzo często robię rzeczy, które mógłbym pominąć, czyli te z grupy 80%, tak jak powiedziałeś :)

 

Artur:

Ogólnie podoba mi się. Dla mnie najtrudniejsza z opisywanych przez Ciebie rzeczy, to cele / plany długoterminowe. Nie potrafię ich prosto "przełożyć" na cele w bliższej perspektywie. Nie znalazłem na to prostej recepty :).

 

Iwona:

Dziękuję za kurs, przybliżył mi temat, bo nie wiedziałam jakie zagadnienia obejmuje. Myślę, że proces nauczania mnie jeszcze nie jest zakończony, ale dziękuję za ten kurs.

 

A może obawiasz się, że zapisanie się na kurs mailowy spowoduje, że otrzymasz ode mnie mnóstwo maili? Nie obawiaj się. Jeśli uznasz, że wiesz już wystarczająco dużo to możesz w dowolnym momencie się wypisać. Wystarczy, że klikniesz w link znajdujący się na końcu każdej wiadomości.

 

Zapisz się już teraz:

 

Szanuję Twoją prywatność. W każdej chwili możesz

wypisać się z tej listy klikając w link na końcu każdego maila.

 

Jeśli nadal chcesz więcej to dodam, że po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz ode mnie 2 darmowe e-booki z zakresu tematyki związanej z zarządzaniem czasem. Dodatkowo do kursu dołączone jest szkolenie video, które pokaże Ci jak w praktyce zarządzać zadaniami.

 

Polecam,
Marcin Celej

 

¹ Liczba subskrybentów uaktualniana jest ręcznie, co pewien czas; więc nie martw się jeśli zapiszesz się na szkolenie a ta liczba się nie zwiększy :).